Page Popup (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Weight
be: Вага

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Condition
be: Умова

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
