Page Popup (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Active
bg: Активен

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.
