Page Popup (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག
