Page Popup (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: இயங்கும்
