Page Popup (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Weight
id: Bobot

en: Center
id: Tengah

en: Name
id: Nama

en: Active
id: Aktif

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Condition
id: Kondisi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Top left
id: Kiri atas

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Right
id: Kanan Atas
