Page Popup (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Weight
gl: Peso

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Active
gl: Activo

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Condition
gl: Condición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe

en: Popup Settings
gl: Configuración de Emerxentes
