Page View Counter (1.1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Time
es: Hora

en: View
es: Ver

en: View Count
es: Cuenta de visitas

en: Counter
es: Contador

en: Class
es: Clase

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado
