Page View Counter (1.1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
