Page View Counter (1.1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
