Page View Counter (1.1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Counter
ar: عداد

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
