Page View Counter (1.1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Counter
az: Sayğac

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
