Page View Counter (1.1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Authored on
be: Дата:
