Page View Counter (1.1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Authored on
bg: Написано на
