Page View Counter (1.1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Counter
ca: Comptador

en: Class
ca: Classe

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Others
ca: Altres

en: Class attribute
ca: Classe
