Page View Counter (1.1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Class
cs: Třída

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
