Page View Counter (1.1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
