Page View Counter (1.1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: Counter
da: Tæller

en: Class
da: Klasse

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Others
da: Andre
