Page View Counter (1.1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Class
el: Κλάση

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
