Page View Counter (1.1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Counter
fa: شمارنده

en: Class
fa: کلاس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
