Page View Counter (1.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Counter
fi: Laskuri

en: Class
fi: Luokka

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
