Page View Counter (1.1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan
