Page View Counter (1.1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Time
fr: Heure

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Counter
fr: Compteur

en: Class
fr: Classe

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Others
fr: Autres

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Class attribute
fr: attribut Class
