Page View Counter (1.1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Counter
gl: Contador

en: Class
gl: Clase

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
