Page View Counter (1.1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
