Page View Counter (1.1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Time
hi: समय

en: View
hi: देखें

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
