Page View Counter (1.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Counter
hr: Brojač

en: Authored on
hr: Izrađeno
