Page View Counter (1.1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
