Page View Counter (1.1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Time
id: Waktu

en: View
id: Lihat

en: Counter
id: Penghitung

en: Class
id: Kelas

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
