Page View Counter (1.1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Time
ja: 時間

en: View
ja: ビュー

en: Counter
ja: カウンター

en: Class
ja: クラス

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Others
ja: その他
