Page View Counter (1.1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Authored on
jv: Ditulis nang
