Page View Counter (1.1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Authored on
ka: დაიწერა
