Page View Counter (1.1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Authored on
kk: Уақыты
