Page View Counter (1.1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
