Page View Counter (1.1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Class
lt: Klasė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
