Page View Counter (1.1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
