Page View Counter (1.1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy
