Page View Counter (1.1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
