Page View Counter (1.1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Counter
nl: Teller

en: Class
nl: Klasse

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Others
nl: Anderen
