Page View Counter (1.1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Class
nn: Klasse

en: Authored on
nn: Skrive
