Page View Counter (1.1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Counter
pl: Licznik

en: Class
pl: Klasa

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Class attribute
pl: Atrybut klasy
