Page View Counter (1.1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند
