Page View Counter (1.1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afișează

en: Counter
ro: Numărător

en: Class
ro: Clasă

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat
