Page View Counter (1.1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Time
ru: Время

en: View
ru: Просмотр

en: Counter
ru: Счётчик

en: Class
ru: Класс

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Others
ru: Другие

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Class attribute
ru: Атрибут Class
