Page View Counter (1.1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: View Count
sk: Počet zobrazení

en: Class
sk: Trieda

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Others
sk: Iné

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
