Page View Counter (1.1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
