Page View Counter (1.1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
