Page View Counter (1.1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Counter
sv: Räknare

en: Class
sv: Klass

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
