Page View Counter (1.1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్
