Page View Counter (1.1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Others
th: อื่นๆ
