Page View Counter (1.1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: Counter
tr: Sayaç

en: Class
tr: Sınıf

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti
